2019-04-06 A-TEAM na kvalifikaci na MČR mažoretek

V Chrudimi se představilo všech 182 závodnic A-TEAMU na kvalifikačním kole:

Výsledky SKUPIN - řazeno dle věku a umístění:

1.místo pódio Happy team (Mamateam A-TEAM)

1.místo defilé seniorky (Seniorky mladší A-TEAM 2)

1.místo defilé juniorky (Juniorky starší A-TEAM 3)

1.místo pódio kadetky hobby ( Kadetinky A-TEAM 6) postup do profi)

1.místo defilé kadetky  ( Kadetky A-TEAM 5)

2.místo pódio seniorky (Seniorky starší A-TEAM 1)

2.místo defilé seniorky (Seniorky starší A-TEAM 1)

2.místo pódio juniorky (Juniorky starší A-TEAM 3)

2.místo defilé juniorky (Juniorky mladší A-TEAM 4)

2.místo pódio kadetky profi ( Kadetky A-TEAM 5)

2.místo pódio děti (Minikdetky A-TEAM 7)

3.místo pódio seniorky (Seniorky mladší  A-TEAM 2)

3.místo pódio juniorky (Juniorky mladší  A-TEAM 4)

 

Výsledky SÓLOFORMACÍ - řazeno dle věku a umístění:

1.místo miniformace seniorky MIX (A-TEAM 2)

1.místo miniformace seniorky (A-TEAM 2)

1.místo duo seniorky Dagmar Páblová a Jana Kaňková (A-TEAM 2)

1.místo miniformace juniorky (A-TEAM 3)

1.místo miniformace juniorky hobby (A-TEAM 4)

1.místo miniformace Kadetky Hobby (A-TEAM 6)

2.místo duo juniorky Terezka Ščerbaková a Adélka Jarošová (A-TEAM 3)

2.místo duo seniorky Klára Petříková a Šárka Soukupová (A-TEAM 3)

2.místo miniformace Kadetky profi (A-TEAM 4)

2.místo miniformace Kadetky profi (A-TEAM 5)

3.místo miniformace seniorky (A-TEAM 1)

3.místo sólo seniorky Kateřina Kosařová (A-TEAM 1)

3.místo duo seniorky Markéta Prouzová a Nikola Kosařová (A-TEAM)

3.místo sólo děti Adélka Ščerbaková (A-TEAM 7)

4.místo sólo kadetky profi Veronika Davidová (A-TEAM 5)

5.místo duo juniorky Natálka Škardová a Káťa Dariusová (A-TEAM 4)

6.místo sólo senior Adéla Nováková (A-TEAM 1)

6.místo sólo Juniorky Natálka Škardová (A-TEAM 4)

 

Krásné choreografie připravily:

Renata Švubová  14 choreografií

Natálie Víšková 13 choreografií

Jana Koláčková 2 choreografie

Adéla Jakubovitsová 1 choreografii

Renata Chaloupská 1 choreografii

 

Choreografkám s nácvikem pomáhají tyto trenérky:

Kateřina Těšitelová, Kateřina Kosařová, Ivana Jušková, Anna Vaněčková, Aneta Zajícová,

Eva Koritenská, Adéla Nováková

 

A gymnastické koučky: Karolína Malíková, Renata Chaloupská, Klára Chaloupská, Eliška Vítová.

Všem svěřenkyním, choreografkám a trenérkám děkujeme za krásnou podívanou!!!!

 

Za podporu našeho klubu děkujeme MŠMT, Statutárnímu městu Hradec Králové a Královéhradeckému kraji.

Za dokumentci akce děkujeme Petru Hanušovi, Valdovi Střelkovi a Pavlu Kosařovi!

Fotografie: 
Rok akce: 
Sdílet Sdílejte