„Mistrovství České republiky mažoretek 2016“ Hradec Králové

S podporou Statutárního města Hradec Králové a Královéhradeckého kraje 

Pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje Lubomíra France a Statutárního města Hradec Králové

 • Datum konání : pátek 27.5. až neděle 29.5.2015
 • Místo konání: zimní stadion Mountfield Hradec Králové
 • Pořadatel: A-TEAM Hradec Králové,z.s. a  Majorettes Association Czech
 • Moderátoři akce:
  sobota: Miroslav Hrabě - herec, moderátor a zpěvák
  pátek a neděle: Jan Řičař – zpěvák kapely Memphis a moderátor rádia Černá hora  
 • Registrace:  vstupní hala zimního stadionu (pátek 8.30-19hod, sobota 7.30-13hod, dle domluvy) 
 • Registrace: vstupní prostory zimního stadionu 
 • Informace k soutěži: Jana Koláčková, tel. 777 037 111

Program:

 • PÁTEK – hala otevřena od 8:00h
  10:00 SÓLOFORMACE POM CLASSIC – JUNIORKY, SENIORKY
  13:00 SÓLOFORMACE POM – DĚTI, KADETKY, JUNIORKY, SENIORKY zakončení dne cca 19h
 • SOBOTA – hala otevřena od 7:30h
  9:00 DEFILÉ POM – KADETKY, JUNIORKY, SENIORKY
  10:30 DEFILÉ BATON – KADETKY, JUNIORKY, SENIORKY
  13:00 slavnostní zahájení – nástup skupin na plochu
 • SKUPINY POM - DĚTI, KADETKY, JUNIORKY, SENIORKY RODIČOVSKÉ TÝMY
  16:00 skupiny POM CLASSIC, BATON CLASSIC, SHOW, MIX a MINI MIX
  20:00 SÓLOFORMACE BATON A 2 BATON SENIORKY zakončení dne cca 23h
 • NEDĚLE – hala otevřena od 7:30h
  9:00 SÓLOFORMACE BATON –KADETKY,JUNIORKY, DĚTI
  14:00 SKUPINY BATON – DĚTI, KADETKY, JUNIORKY, SENIORKY
  18:00-18:15 Koncert kapely MEMPHIS AKUSTICKY – zakončení MČR

ČASY JSOU  ORIENTAČNÍ, MŮŽOU SE LIŠIT V ZÁVISLOSTI NA PRŮBĚHU SOUTĚŽE!

Informace:

Informační stánek:  u vchodu bude kromě Pokladny a Prezence také stánek „INFORMACE". Budou-li vedoucí, soutěžící, ale i diváci cokoliv potřebovat, přijďte na toto místo. Budou zde vyvěšovány aktuální informace, např. startovní a výsledkové listiny. Slečny budou mít veškeré telefonické kontakty na pořadatele a poradí, jak nebo s kým problém řešit. I Vás mohou detailně seznámit s orientací v zimním stadionu či po městě Hradec Králové. 

Rychlá orientace v programu:  startovní listiny budou doplněny o pořadová čísla (od 1 až do XXX čísla dle celkového počtu soutěžních skladeb v 3-denním maratonu). Nad soutěžní plochou v hale je světelná kostka s obrazovkami, na kterých budeme promítat aktuální číslo skladby, která bude momentálně startovat. Věříme, že toto všem velice usnadní orientaci v programu a propočítávání času do startu právě Vaší favoritky.

Startovné: 200,- Kč za každou soutěžící a jedno vystoupení včetně náhradnic.

Soutěžní plochapódiová vystoupení na ploše 12 x 12 metrů, s povrchem baletizol. Pochodová defilé budou na položeném povrchu na in-line hokej (příjemný povrch) uvnitř zimního stadionu, do tvaru „U“- o rozměrech  40 metrů, 20 metrů, 40 metrů,viz. rozkreslený plánek trasy níže. Diváci uvidí pohodlně na celou trasu defilé ze sedaček na tribunách.

Tréninková plocha: před zimním stadionem bude celé 3 dny přesně vyměřena plocha 12 x 12 metrů pro možnost nácviku. V jednání je i vytyčení plochy pro defilé, avšak toto ještě upřesníme.

Odměny pro soutěžící: 1.-3.místo medaile, dále pozornosti od našich partnerů dle konkrétních kategorií

Zvukové nahrávky: na USB či CD, zvukař sídlí ve skleněném velíně přímo nad porotou, vedoucí tak svou skupinu uvidí takřka z pohledu poroty.

Slavnostní nástup: proběhne v sobotu cca ve 13hodin. Týmy budou řazeny v chodbě u převlékáren, nástup bude řazen dle abecedního pořádku MĚST, máte-li ceduli s označením svého klubu, vezměte s sebou!

Převlékárny:  v zázemí stadionu máme k dispozici pouze 4 šatny, se sprchami. Pohyb rodičů nebudeme omezovat, i když oceníme, budou-li se zde zdržovat pouze ženy, dívky, maminky (bez pánů, kluků)...šatny budou místo určené pro převlékání, ale ideálně věci odneste poté s sebou na místa na tribuně. Bude potřeba vzájemná ohleduplnost.

Stravování:  zajišťujeme přes cateringovou společnost přímo v prostorách zimního stadionu.  Obědy a večeře po 75Kč. Objednávat mohou mažoretky, vedoucí i doprovody. Nutno objednat do 18.5.2016, viz. objednávkový formulář.  Po tomto datu můžete drobné rozdíly v objednaných počtech upřesňovat bez sankcí až do 24.5. (prosíme vždy zaslat znovu celý formulář a barevně zvýraznit, které počty jste upravili, pro naši rychlejší orientaci). Jídla budou vydávána do plastových boxů „jídlo s sebou“ s plastovým příborem. Cateringová firma bude vydávat jídlo jako na rautech, vše bude čerstvé a teplé. Bude možné sníst přímo na místě u stolů. Při zachování čistoty hlediště bude též možné sníst jídla přímo na diváckých sedačkách v hale a tak nikomu nic ze soutěže neuteče. Konkrétní nabídka jídel je vypsána v přiloženém objednávkovém formuláři.  Stravování bude k dispozici po celé tři dny. Obědy budou vydávány od 10.45 až do 16h a pak se zvolna přejde na vydávání večeří v rozmezí 17-21h, specifika časů jsou přesně vypsané v objednávkovém formuláři.  U výdeje jídel bude asistovat též naše pořadatelka, s kterou bude možné konzultovat dotazy na místě. Rodiče si též mohou jídla objednat.

Ve vestibulu zimního stadionu bude dále možno zakoupit běžné rychlé občerstvení (párky v rohlíku…), ovoce a zeleninu, salát, dezerty, cukrovou vatu, ledovou tříšť, Bubble Tea. Limo, pivo, víno.

Ubytování: v pátek 27.5. a v sobotu 28.5. lze zajistit ubytování v tělocvičně v základních školách, poplatek 70Kč na osobu a noc (cca 500 míst), nutné vlastní vybavení. Též zajišťujeme ubytování na internátech pátek i sobota, poplatek 250Kč na osobu a noc (cca 600míst). Nutno objednat do 18.5.2016, viz. objednávkový formulář. Po tomto datu můžete drobné rozdíly v objednaných počtech upřesňovat bez sankcí až do 24.5. (prosíme vždy zaslat znovu celý formulář a barevně zvýraznit, které počty jste upravili, pro naši rychlejší orientaci). Školy i internáty jsou rozprostřeny po celém Hradci Králové, pro dopravu je potřeba využít MHD či zájezdový bus. K přiděleným školám vám informace a jízdní řády dodáme.

Přímý přenos a záznam na DVD: celý program MČR bude vysílán on-line přenosem. Odkaz na sledování bude umístěn v den akce na webu: http://www.mazoretkyhradec.cz/content/mac-line-2016. Též bude možné koupit záznam z celé akce na DVD. Cena jednodenního záznamu 300Kč, soubor celé 3-denní akce 550Kč. Záznam se bude zhotovovat, bude-li dostatečný počet zájemců. Záznam DVD též objednávejte přes objednávkový formulář do 18.5.2016.

Úhrada startovného, ubytování, stravy a dvd: dle objednávkového formuláře Vám vystavíme fakturu a poprosíme o úhradu na účet do 24.5. Případná drobná storna (odhlášená do výše uvedených dat) budeme vracet při prezenci v hotovosti.

Upozornění – cennosti: Pořadatel neodpovídá za ztrátu kamer, fotoaparátů, mobilních telefonů a jiných cenností, ani za škodu na nich vzniklou. Pořadatel nezajišťuje připojení   kamer na přípojku el. proudu.

Parkování: přímo před zimním stadionem je parkovací dům RegioCentrum Nový pivovar (www.isphk.cz/pd-regiocentrum.php) pro osobní auta, každá hodina stání stojí 15Kč. Pro autobusy využijte, prosím, parkoviště zdarma před areálem koupaliště Flošna, info viz. mapky níže v textu.

Informace pro diváky: otevření haly pro veřejnost v pátek od 8:00 hodin, v sobotu a neděli od 7:30. Pro diváky jsou určeny tribuny! Na „ledovou plochu" mohou pouze soutěžící. V hale je k dispozici 3 500 sedaček a aby byla zajištěna viditelnost pro všechny, ochoz kolem mantinelů „ledové plochy" bude pro veřejnost uzavřen. Jednodenní vstupné 150Kč, 3-denní vstupné 250Kč. Děti do 15let a senioři nad 70let mají vstup zdarma. Děkujeme divákům, že svou návštěvou finančně podpoří nákladnou realizaci MČR!!!  

Bonus pro každý klub: vedoucí získají vstupenku zdarma, taktéž poskytneme zdarma vstupenku pro řidiče autobusu. Každý klub též získá „1 akreditační kartu", s kterou bude 1 osoba pouštěna do VIP prostoru na tribunu před porotu, odkud lze pořizovat nejlepší záběry foto či video. Zásuvky zde nejsou k dispozici.

Fotodokumentace akce: akci bude dokumentovat firma FOTOZAMOMENT.CZ, budou fotit soutěžní vystoupení a též přímo za soutěžní plochou bude profi fotokoutek. Fotky bude možné na místě koupit. 

Média: o konání akce budou ve zprávách informovat rádia BLANÍK a HIT RÁDIO MAGIC. 

Zakončení akce: po vyhlášení výsledků skupin BATON proběhne v neděli krátké (cca 15 minut) hudební zakončení MČR – kapela Memphis akusticky (zpěvák Jan Řičař a kytarista Pavel Urban). 

Informace o akci a z akce naleznete na webu www.mazoretkyhradec.cz a na facebooku: www.facebook.com/MČR-mažoretek-2016-1704152096504099. Další informace k akci přineseme v rozšířeném Zpravodaji (zveřejnění cca 15.5.)!

Více podrobností včetně instrukcí o parkování či cestě naleznete v přiloženém letáku!

Sdílet Sdílejte