Naše úspěchy

2021-05-30 Reprezentace A-teamu na Online šampionátu CMA

V Hradci Králové se každoročně na jaře koná velké třídenní Mistrovství České republiky mažoretek na zimním stadionu.

V letošním roce  se s ohledem na aktuální situaci soutěž konat nemohla, a tak  mažoretková asociace uspořádala pro mažoretky náhradní alternativu: Online šampionát.  

O víkendu 29.-30.května 2021 soutěžila děvčata z celé České republiky ve všech věkových kategoriích (děti, kadetky, juniorky a seniorky) v sestavách sólových, dvojice/trojice a sedmičlenné miniformace. S náčiním pompom a s mixem náčiní již tradičně soutěžil náš klub. Celkově z A-teamu startovalo 18 soutěžních sestav. Získaly jsme tato krásná umístění:

 

1.místo solo děti Ellinka Francová   A-TEAM 8

1.místo miniformace kadetek         A-TEAM 6

1.místo miniformace kadetek MIX  A-TEAM 5

1.místo miniformace juniorek MIX  A-TEAM 3 

1.místo miniformace seniorek        A-TEAM 2

2.místo duo juniorky  Natálka Lohnická a Yvonka Mrázková   A-TEAM 4

2.místo duo seniorky  Adélka Jakubovitsová a Káťa Kosařová   A-TEAM 1

3.místo solo kadetky   Verunka Davidová A-TEAM 5          

3.místo solo juniorky   Natálka Drahokoupilová A-TEAM 4

3.místo duo seniorky  Klárka Petříková a Mája Prouzová A-TEAM 2 

4.místo solo juniorky  Adélka Jarošová A-TEAM 3

6.místo duo kadetky  Adélka Urbanová a Verunka Davidová A-TEAM 5

7.místo duo seniorky Anetka Lašáková a Evička Koritenská A-TEAM 2

8.místo solo juniorky  Deniska Říčařová A-TEAM 4

8. místo trio kadetky  Alžbětka Bryndová, Lili Nováčková, Terezka Jelínková A-TEAM 7

11.místo solo juniorky Tamarka Víšková A-TEAM 4

11.místo trio kadetky  Barborka Hakenová, Eliška HLavsová, Klaudinka Vilímová A-TEAM 6

12.místo trio kadetky Nelinka Mělková, Sárinka Marková, Verunka Vorlíčková A-TEAM 5

 

Krásné choreografie připravily Renča Švubová, Natty Víšková, Adélka Jakubovitsová, Gabča Pourová a Anička Vaněčková...a některé závodnice samy :-) 

 

Online šampionát byla to pro nás nová zkušenost. Přes instagram byly všechny kluby připojeny do živého vysílání, čekaly vždy na povel, kdy začít prezentovat svou sestavu. Porota sledovala výkony na televizi a neměla to rozhodně lehké, v některých kategoriích soutěžilo až 23 soutěžních sestav. Samotné soutěži předcházely dvě technické zkoušky. Za technické zvládnutí akce je potřeba velice poděkovat trenérce Gábince Pourové, kterou při soutěži podpořila pomoc se zvukem Klárky Buršíkové.

Velká pochvala patří našim závodnicím a trenérkám, s novou formou soutěže se zvládly vypořádat výborně a předvedly skvělé výkony i bez burcování diváků. 

Na sestřih našich soutěžních vystoupení se můžete podívat zde:

https://www.youtube.com/watch?v=1UMj2Sb4WhE&t=77s

 

Děkujeme za podporu naší celoroční činnosti Statutárnímu městu Hradec Králové, Královéhradeckému kraji a MŠMT.

Petru Hanušovi firmě Hany nábytek děkujeme za zapůjčení květinové výzdoby.

 

 

Již nyní zveme diváky na Mistrovství České republiky malých formací, které se bude konat o víkendu  25.-26.září 2021 v hale TJ Slavia v Hradci Králové. 

Zájemkyně o tanec s pompomy zveme do našich řad, v červnu si mohou zájemkyně naše  tréninky vyzkoušet, přijímáme od přípravek až po seniorské závodnice.

Fotografie: 
Rok akce: 
Sdílet Sdílejte

2020-03-01 první soutěž sezóny 2020: Starting cup

Na první soutěži roku 2020  „Starting cup“ konané 1.3.2020 se představily naše  skupiny s novými choreografiemi. První soutěž je vždy náročná, sestavy jsou vždy dokončené teprve krátce, přesto se povedlo získat krásná umístění již nyní:

Výsledky SKUPIN - řazeno dle věku a umístění:

1.místo pódio MIX seniorky (Seniorky mladší  A-TEAM 2, Juniorky starší A-TEAM 3)

1.místo defilé seniorky (Seniorky mladší A-TEAM 2)

1.místo defilé juniorky (Juniorky starší A-TEAM 3)

1.místo defilé kadetky (Kadetky starší A-TEAM 5)

1.místo pódio seniorky (Seniorky mladší A-TEAM 2)

2.místo pódio juniorky (Juniorky starší A-TEAM 3)

2.místo pódio děti (Bejbinky A-TEAM 8)

3.místo pódio kadetky (Kadetky starší A-TEAM 5)

 

Výsledky SÓLOFORMACÍ - řazeno dle věku a umístění:

2.místo sólo seniorky Klára Petříková (A-TEAM 2)

3.místo sólo kadetky hobby Adéla Ščerbaková (A-TEAM 7)

4.místo duo juniorky Melanie Moníková a Natálie Urbancová (A-TEAM 3)

4.místo sólo juniorky Adéla Jarošová (A-TEAM 3)

5.místo trio kadetky Veronika Davidová, Veronika Trenzová a Barbora Trenzová (A-TEAM 5)

9.místo sólo juniorky Natálie Škardová (A-TEAM 4)

 

Náročné a krásné choreografie připravily:

11 choreografií Renča Švubová

1 choreografii Anička Vaněčková

1 choreografii Natty Víšková

1 choreografii Renča Chaloupská

 

Na přípravě týmů se podílely tyto trenérky: Renča Švubová, Káťa Těšitelová, Anička Vaněčková, Evička Koritenská, Ivča Hladíková, Sonička Hanušová, Eliška Vítová, Anetka Lašáková, Anetka Zajícová, Natty Víšková, Renča Chaloupská.

 

Děvčatům i trenérkám moc děkujeme a blahopřejeme k premiéře!!!

Fotek máme zatím jen pár pro ilustraci, brzy doplníme!!! 

 

Fotografie: 
Rok akce: 
Sdílet Sdílejte

2019-08-01 Největší úspěchy soutěžní sezóny 2019

V sezóně 2019 jsme dosáhly těchto fantastických úspěchů:

- nejpočetnější výprava mažoretek s náčiním pompom v národní asociaci CMA i světové organizaci MWF

- 3násobné vítězky Mistrovství Evropy 2019 v defilé pom  (kadetky, juniorky, seniorky)

- 3násobné vítězky European Best Dance Group 2019 (děti, junioři, dospělí)

- 3násobné vítězky Taneční skupiny roku 2019 (děti, junioři, dospělí)

- 7násobné Mistryně České republiky 2019 (minikadetky, kadetky, juniorky, seniorky 3x, mamateam)

 

Děkujeme všem, kteří se na této krásné sezóně podíleli:

choreografkám, trenérkám, závodnicícím, fanklubu i všem partnerům klubu!

 

Za celoroční podporu naší činnosti děkujeme:

MŠMT, Statutárnímu městu Hradec Králové, Královéhradeckému kraji a firmě Hany matrace

 

Již nyní se připravujeme na sezónu 2020!!! Buďte s námi v centru dění, je se na co těšit :-) 

Fotografie: 
Rok akce: 
Sdílet Sdílejte

2019-04-06 A-TEAM na kvalifikaci na MČR mažoretek

V Chrudimi se představilo všech 182 závodnic A-TEAMU na kvalifikačním kole:

Výsledky SKUPIN - řazeno dle věku a umístění:

1.místo pódio Happy team (Mamateam A-TEAM)

1.místo defilé seniorky (Seniorky mladší A-TEAM 2)

1.místo defilé juniorky (Juniorky starší A-TEAM 3)

1.místo pódio kadetky hobby ( Kadetinky A-TEAM 6) postup do profi)

1.místo defilé kadetky  ( Kadetky A-TEAM 5)

2.místo pódio seniorky (Seniorky starší A-TEAM 1)

2.místo defilé seniorky (Seniorky starší A-TEAM 1)

2.místo pódio juniorky (Juniorky starší A-TEAM 3)

2.místo defilé juniorky (Juniorky mladší A-TEAM 4)

2.místo pódio kadetky profi ( Kadetky A-TEAM 5)

2.místo pódio děti (Minikdetky A-TEAM 7)

3.místo pódio seniorky (Seniorky mladší  A-TEAM 2)

3.místo pódio juniorky (Juniorky mladší  A-TEAM 4)

 

Výsledky SÓLOFORMACÍ - řazeno dle věku a umístění:

1.místo miniformace seniorky MIX (A-TEAM 2)

1.místo miniformace seniorky (A-TEAM 2)

1.místo duo seniorky Dagmar Páblová a Jana Kaňková (A-TEAM 2)

1.místo miniformace juniorky (A-TEAM 3)

1.místo miniformace juniorky hobby (A-TEAM 4)

1.místo miniformace Kadetky Hobby (A-TEAM 6)

2.místo duo juniorky Terezka Ščerbaková a Adélka Jarošová (A-TEAM 3)

2.místo duo seniorky Klára Petříková a Šárka Soukupová (A-TEAM 3)

2.místo miniformace Kadetky profi (A-TEAM 4)

2.místo miniformace Kadetky profi (A-TEAM 5)

3.místo miniformace seniorky (A-TEAM 1)

3.místo sólo seniorky Kateřina Kosařová (A-TEAM 1)

3.místo duo seniorky Markéta Prouzová a Nikola Kosařová (A-TEAM)

3.místo sólo děti Adélka Ščerbaková (A-TEAM 7)

4.místo sólo kadetky profi Veronika Davidová (A-TEAM 5)

5.místo duo juniorky Natálka Škardová a Káťa Dariusová (A-TEAM 4)

6.místo sólo senior Adéla Nováková (A-TEAM 1)

6.místo sólo Juniorky Natálka Škardová (A-TEAM 4)

 

Krásné choreografie připravily:

Renata Švubová  14 choreografií

Natálie Víšková 13 choreografií

Jana Koláčková 2 choreografie

Adéla Jakubovitsová 1 choreografii

Renata Chaloupská 1 choreografii

 

Choreografkám s nácvikem pomáhají tyto trenérky:

Kateřina Těšitelová, Kateřina Kosařová, Ivana Jušková, Anna Vaněčková, Aneta Zajícová,

Eva Koritenská, Adéla Nováková

 

A gymnastické koučky: Karolína Malíková, Renata Chaloupská, Klára Chaloupská, Eliška Vítová.

Všem svěřenkyním, choreografkám a trenérkám děkujeme za krásnou podívanou!!!!

 

Za podporu našeho klubu děkujeme MŠMT, Statutárnímu městu Hradec Králové a Královéhradeckému kraji.

Za dokumentci akce děkujeme Petru Hanušovi, Valdovi Střelkovi a Pavlu Kosařovi!

Fotografie: 
Rok akce: 
Sdílet Sdílejte

A-TEAM na kvalifikačním kole ČMTF v Čáslavi 15.4.2018

15.dubna 2018 proběhlo kvalifikační kolo České mažoretkové a twirlingové federace v Čáslavi. Přivezly jsme si celou řadu krásných umístění.

Výsledky skupin: 

  • 1.místo defilé pom A-TEAM 1  "Únik z džungle"
  • 1.místo defilé pom A-TEAM 2  "F1"
  • 1.místo defilé pom A-TEAM 3  "Let´s rock"
  • 1.místo defilé pom A-TEAM 5 „O červené Karkulce"
  • 1.místo pódio pom A-TEAM 1 „Evoluce hudby"
  • 1.místo pódio pom A-TEAM 2 „Pávice"
  • 1.místo pódio pom A-TEAM 4 „Indiánky x kovbojky
  • 1.místo pódio pom A-TEAM 5 „Pepek námořník
  • 3.místo  pódio pom A-TEAM 3 „Hawaii

Výsledky sóloformací:

  • 1.místo A-TEAM 2 miniformace POM senior
  • 1.místo A-TEAM 2 miniformace MIX senior
  • 1.místo A-TEAM 3 miniformace POM junior
  • 1.místo A-TEAM 4 miniformace POM kadet
  • 1.místo duo POM senior Kateřina Kosařová, Adéla Nováková
  • 1.místo duo KLASIK sen Natty Víšková,Adéla Jakubovitsová
  • 1.místo sólo POM senior Adéla Nováková
  • 1.místo duo POM junior Daniela Vaníčková,Lucie Filipová
  • 1.místo trio POM kadet Dominika Vondráková, Natálie Lohnická  a Anna Marie Čamrová
  • 1.místo sólo POM děti Valentýnka Gottlandová
  • 2.místo duo POM junior Markéta Prouzová, Nikola Kosařová
  • 2.místo A-TEAM 5 miniformace POM kadet
  • 3.místo duo POM kadet Tereza Ščerbaková,Adéla Jarošová
  • 4.místo duo POM kadet Natálie Škardová, Tereza Gruberová

Všechny A-TEAM formace se nominovaly na Mistrovství České republiky  asociace České mažoretkové a twirlingové federace. Moc blahopřejeme!!!

Již tuto neděli 22.4. vyrážíme na hlavní soutěž – Kvalifikační kolo národní asociace CMA v Chrudimi. Zde se utkáme s našimi váženými a silnými konkurenčními kluby, rády s nimi poměříme síly….uspějeme-li, bude to velmi cenné vítězství. Pokud nás porazí, budou nás motivovat k dalšímu zlepšování se… diváci uvidí krásnou podívanou od dětských až po dospělé kategorie. Nenechte si to ujít!!!

Níže přiloženo jen pár ilustrativních fotek z Čáslavi...

Fotografie: 
Rok akce: 
Sdílet Sdílejte

A-TEAM na Starting Cupu CMA 2018

25.března 2018 se A-TEAM zúčastnil první soutěže nové sezóny, zdaleka zde nesoutěžily všechny naše týmy

a i tak jsme již nyní byly výrazně nejpočetnější výprava!

Děvčata se představila v nových kostýmech, všem to moc sluší...choreografky Renata Švubová a Natálie Víšková 

připravily mnoho nových příběhů, můžeme se opět těšit na krásné podívané.... 

Výsledky skupin: 

  • 1.místo defilé pom Mladší seniorky
  • 1.místo defilé pom Juniorky
  • 1.místo defilé pom Kadetinky
  • 1.místo pódio pom Mladší seniorky
  • 1.místo pódio pom hobby Kadetinky  
  • 1.místo pódio pom děti Minikadetky  
  • 2.místo  pódio pom profi Juniorky
  • 2.místo pódio pom profi Kadetky

Výsledky sóloformací:

  • 1.místo duo hobby juniorky   Tereza Ščerbaková a Adéla Jarošová
  • 1.místo duo hobby kadetky Natálie Škardová a Tereza Gruberová
  • 2.místo miniformace mix seniorky 
  • 2.místo miniformace pom profi juniorky
  • 2.místo miniformace pom hobby kadetky
  • 3.místo duo profi seniorky  Lucie Filipová a Daniela Vaníčková
  • 7.místo sólo hobby kadetky Valentýnka Gottlandová

Děkujeme všem choreografkám a trenérkám za přípravu týmů, závodnicím za hezké výkony

a rodičům, fanklubu a partnerům za podporu!!!

Sezóna 2018 začíná....fotodokumentace z archívu firmy ReHo, Valdy Střelky a Petra Hanuše. Děkujeme!!!

Fotografie: 
Rok akce: 
Sdílet Sdílejte

Předešlé úspěchy 2017 a starší

Největší úspěchy roku 2017

Mistrovství Evropy 2017

  • 2.vicemistryně Evropy Kadetky (celkový součet defilé a podia)
  • 4.místo skupina Juniorky   (defilé a celkově součet obou disciplín)
  • 5.místo skupina Seniorky (defilé a celkově součet obou disciplín)
  • 5.místo skupina Kadetinky (defilé a celkově součet obou disciplín)
  • 4.místo trio juniorky Markéta Prouzová, Nikola Kosařová, Šárka Soukupová
  • 6.místo miniformace starší seniorky 
  • 6.místo miniformace juniorkyBarvy
  • 7.místo duo seniorky Adéla Nováková a Kateřina Kosařová
  • 7.místo miniformace juniorky Amazonky
  • 8.místo miniformace mladší seniorky
  • 7.místo duo seniorky Adéla Nováková a Kateřina Kosařová

Největší úspěchy roku 2016

Mistrovství světa 2016

  • 1.místo defilé seniorky Olympiáda
  • 1.místo defilé juniorky Latino
  • 1.místo defilé kadetky Pastelky
  • 1.vicemistryně Evropy Kadetky (celkový součet defilé a podia)
  • 2.vicemistryně skupina Juniorky   (defilé a celkově součet obou disciplín)
  • 2.vicemistryně miniformace kadetky Elvis
  • 4.místo skupina Seniorky (defilé a celkově součet obou disciplín)
  • 4.místo trio seniorky Adéla Jakubovitsová, Kateřina Kosřová, Natálie Víšková
  • 4.místo duo juniorky Nikola Kosařová, Šárka Soukupová
  • 5.místo miniformace seniorky
  • 5.místo miniformace kadetky Holčičky
  • 6.místo miniformace juniorky

Největší úspěchy roku 2015

MISTROVSTVÍ EVROPY 2015  NOMINOVÁNO 5 NAŠICH TÝMŮ

  • skupina kadetky
  • skupina juniorky
  • skupina seniorky
  • miniformace kadetky
  • miniformace juniorky

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY MAŽORETEK 2015

  • Mistryně ČR skupina minikadetky Čipmánci
  • 1.vicemistryně ČR skupina seniorky (defilé 3.místo)
  • 1.vicemistryně ČR sedma juniorky
  • 1.vicemistryně ČR sólo senior klasik Natálie Víšková 
  • 2.vicemistryně ČR skupina kadetky LEGO (defilé 4.místo, pódio 2. místo)
  • 2.vicemistryně ČR sedma kadetky
  • 2.vicemistryně ČR sólo junior klasik Adélka Jakubovitsová
  • 5.místo skupina juniorky (defilé 3.místo)
  • 6.místo sólo kadet Šárka Soukupová
  • 7.místo skupina kadetky RIO (defilé 8.místo, pódio 5.místo)
  • 9.místo sedma seniorky
  • 9.místo sólo junior Lucka Bajerová

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V CHEERLEADINGU 2015

  • Mistryně ČR doubles peewee  a zároveň vítězky celé CCU LIGY za rok 2015
  • Mistryně ČR skupina seniorky
  • 1.vicemistryně ČR doubles junior
  • 2.vicemistryně ČR doubles senior

MISTROVSTVÍ ČECH MAŽORETEK 2015

  • Mistryně Čech skupina kadetky LEGO
  • Mistryně Čech skupina minikadetky Čipmánci
  • Mistryně ČR skupina seniorky Filmové hvězdy
  • 1.vicemistryně ČR sedma juniorky
  • 1.vicemistryně Čech sólo kadet Šárka Soukupová
  • 2.vicemistryně Čech  skupina juniorky
  • 2.vicemistryně Čech  skupina kadetky RIO
  • 2.vicemistryně Čech sedma seniorky
  • 4.místo sedma kadetky
  • 5.místo sólo junior Lucka Bajerová
  • 9.místo sólo senior Katka Kosařová

KVALIFIKACE 2015

  • 1.místo seniorky Filmomové hvězdy (N,J)
  • 1.místo juniorky Star Wars (R)
  • 1.místo kadetky Lego (R)
  • 1.místo minikadetky Čipmánkové (J,N)
  • 1.místo sólo senior klasik pompom Natty Víšková (N)
  • 1.místo sólo junior klasik pompom Adélka Jakubovitsová ( Adélka a N)
  • 2.místo miniformace seniorek pom (N)
  • 2.místo sólo kadet pompom Šárka Soukupová (R)
  • 3.místo kadetky Rio (naše mladší kadetinky, R)
  • 3.místo miniformace kadetek (R)
  • 3.místo sólo junior pompom Lucka Bajerová (R)
  • 6.místo sólo senior pompom Káťa Kosařová (N)
  • 10.místo sólo kadet pompom Sonička Hanušová (R)

Choreografie: Renata, Natty a Jana (značky autorek u skladeb v závorce)

Moc děkujeme všem trenérkám,které se v průběhu roku podílejí na přípravě týmů: Renča Švubová, Natty Víšková, Katka Těšitelová, Jana Koláčková, Katka Bajerová, Lucie Fričarová, Ivča Jušková, Eliška Poppelová, Adélka Jakubovitsová, Lenka Prouzová, Veronika Holubičková, Radka Šenková.

kadetinky A-TEAM

Největší úspěchy roku 2014

Mistrovství Evropy a světa 2014

  • 1.místo defilé skupiny kadetek Hawaii
  • 1.vicemistryně světa kadetky (celkový součet defilé a podia)
  • 1.vicemistryně světa trenérka Renata Švubová solo senior
  • 3.místo skupina kadetky podio Flinstouni
  • 3.místo skupina juniorky podio Piškvorky
  • 3.místo skupina seniorky podio Divoké kočky
  • 4.místo skupina juniorky (defilé Toreádorky a celkově součet obou disciplín)
  • 4.místo skupina seniorky (defilé a celkově součet obou disciplín)
  • 4.místo miniformace kadetky
  • 5.místo miniformace juniorky
  • 5.místo miniformace seniorky

Mistrovství ČR 2014

  • mistryně ČR minikadetky (kategorie do 8let 21 holčiček)
  • mistryně ČR - sólo juniorky klasik Adéla Jakubovitsová
  • 1.vicemistryně ČR skupina juniorek (postup na MS 18 děvčat)
  • 2.vicemistryně ČR miniformace juniorek (postup na MS)
  • 2.vicemistryně ČR skupina seniorek (postup na MS 16 děvčat)
  • 2.vicemistryně ČR miniformace seniorek (postup na ME a MS)
  • 2.vicemistryně ČR sólo seniorky klasik Kateřina Bajerová
  • 4.místo skupina kadetky klasik
  • 4.místo miniformace kadetek (postup na MS)
  • 5.místo skupina kadetky (postup na MS 24 děvčat)
  • 5.místo trio kadet Markéta Prouzová, Nikola Kosařová, Šárka Soukupová
  • 5.místo trio seniorky Natálie Víšková, Gabriela Pourová, Tereza Stanovská
  • 9.místo duo senior Lenka Prouzová a Eliška Lašáková

Mistrovství ČECH 2014

  • 1.místo minikadetky 
  • 1.místo skupina kadetky
  • 1.místo miniformace kadetek
  • 1.místo miniformace juniorek 
  • 1.místo miniformace seniorek
  • 1.místo trio kadet Markéta Prouzová, Nikola Kosařová, Šárka Soukupová
  • 1.místo trio seniorky Natálie Víšková, Gabriela Pourová, Tereza Stanovská
  • 2.místo skupina seniorek
  • 3.místo skupina juniorek
  • 3.místo duo senior Lenka Prouzová a Eliška Lašáková

výprava A-TEAM

Největší úspěchy roku 2013

Mistrovství světa 2013

  • 2.vicemistryně světa skupina kadetky (21 členek)
  • 4.místo miniformace juniorek (5 členek)
  • 5.místo skupina juniorky (18 členek)
  • 5.místo duo junior Adéla Jakubovitsová a Kateřina Kosařová
  • 6.místo miniformace kadetek (6 členek)

Mistrovství Evropy 2013

  • 2.vicemistryně Evropy sólo senior Natálie Víšková
  • 4.místo skupina kadetky
  • 4.místo skupina juniorky

Nový závodní tým minikadetky 2013 Minnie a Mickey Mouse (29holčiček do 8let):

  • 1.místo na kvalifikaci v Králíkách
  • 1.místo na mistrovství Čech
  • 2.vicemistyrně České republiky

Miss aerobik České republiky 2013:

  • Markéta Sykáčková - finalistka Miss aerobik ČR
  • 2. vicemiss  aerobik tour V HK Markéta Sykáčková
  • 1.vicemissis aerobik tour v HK Monika Štěrbová 

Největší úspěchy roku 2012:

mistrovství Evropy 2012 v Polsku

  • 2.vicemistryně Evropy – tým minikadetky
  • 2.vicemistryně Evropy – 5-členná formace kadetek
  • 4.místo – formace kadetek do 11let RIO
  • 5.místo – formace seniorek nad 14let Oheň a led
  • 8.místo – formace juniorek Zpěvačka roku
  • 10.místo – duo seniorky

European Grand Prix 2012 v Maďarsku

  • 2.místo – formace juniorek Zpěvačka roku
  • 2.místo – sólo kadetka Anička Vanìčková
  • 2.místo – 7-členná formace juniorek
  • 2.místo – duo minikadetky
  • 2.místo – trio juniorky
  • 3.místo – formace kadetek do 11let RIO
  • 4.místo – duo juniorek
  • 4.místo – 7-členná formace kadetek
  • 8.místo – duo seniorky

Úspěchy předchozích let budou doplněny...

Sdílet Sdílejte